Посуд на нашому столі повинен бути не тільки практичним, але й красивим. А порцеляновий посуд українського виробництва об'єднує ці вимоги. Чашки, страви, таці виглядають оригінально та унікально. На сайті можна ознайомитись з широким асортиментом від відомого в Україні виробника.

Придбати набори посуду можна як для дому, так і для кафе та ресторанів. У чому перевага фарфору на кухні:

  • він більш стійкий до механічних пошкоджень, ніж, наприклад, фаянс;
  • витримує різкі перепади температури;
  • завдяки різним візерункам та малюнкам такий посуд стає окрасою столу.

Види фарфору та типи його декорування

Купити тарілки українського виробництва можна різних видів декорування:

  1. Рельєфний. Малюнки на посуді наносяться за допомогою гравіювання або перфорації. Найчастіше малюнок виготовляється разом із посудом. Якщо ж він має окремі елементи, всі вони наклеюються після виготовлення основного елемента – тарілки, чашки.
  2. Барвисті. За допомогою емалевої фарби на посуд наносять малюнок під глазур або зверху.

Порцелянова посуд відрізняється між собою не тільки малюнками, а й типом матеріалу, який використовують для його виготовлення. Найпопулярнішим вважається тверда порцеляна. Він має сніжно-білий колір та застосовується для виготовлення святкових наборів та сервізів. Кістяний фарфор має середній коефіцієнт твердості та білизни кольору. А м'який вважається найтендітнішим і має приємний вершковий відтінок. Відрізняється особливою легкістю та витонченістю.

Як доглядати фарфоровий посуд

Щоб зрозуміти, чи справді фарфоровий посуд ви купуєте, його якість можна визначити, злегка стукнувши по краю. Якщо дзвін мелодійний, значить, посуд виготовлений із високоякісної сировини. Також якісний фарфоровий черепок має просвічуватися. Але експлуатаційний термін тарілок і чашок залежить і від того, наскільки дбайливо ви будете з нею поводитися. Отже, від чого треба берегти фарфор на кухні:

  • не ставити в мікрохвильову піч, якщо на посуді є металеві орнаменти;
  • мити лише м'якими засобами без абразивних частинок;
  • тьмяності на посуді можна позбутися за допомогою винної кислоти.

Тарілки з порцеляни купити в Україні пропонує клієнтам оптовий склад посуду. Чому ми? По-перше, це якісний посуд, який прикрасить святковий стіл і додасть оригінальності звичайній вечері або обіду. По-друге, наш склад посуду реалізовує товар за цінами від виробника. Тому покупці можуть замовити весь необхідний посуд, укомплектувавши цілий кухонний сервіс на одному сайті. Квітковий орнамент або абстракція, золотисті тиснення або приклеєні декоративні елементи – кожен може вибрати той варіант, який найбільше органічно підійде для його кухні.