Величезний вибір сучасного посуду дозволяє віддати перевагу будь-якому матеріалу виготовлення. Великим попитом вже багато років користується посуд, матеріалом виготовлення якого служить червона глина. Їжа, приготовлена ​​в такому посуді, дуже смачна та ароматна. Багатьох господарок приваблює глиняний посуд не лише своїм гарним зовнішнім виглядом. Посуд із глини, купити яку ви можете на нашому сайті, має низку переваг і має відмінну якість.

Переваги посуду із глини

Безперечно, кожен вид посуду має свої плюси. Глиняні вироби мають такі переваги:

  • Екологічність. Такий посуд виготовляється з натуральної сировини, яка є повністю безпечною для здоров'я. Глина не токсична, відповідно, вона не вступає у жодні реакції з їжею. Примітно, що керамічні ємності призначені не тільки для приготування їжі, але і для зберігання продуктів. Наприклад, молоко може протриматись близько 2 днів. А якщо зберігати в горщику з глини крупи, у них ніколи не заведуть комах.
  • Регулювання температури. Саме вироби із червоної глини можуть регулювати температуру та вологість продуктів. Їжа гріється у такому посуді рівномірно. Їжа не вариться, а нудиться. При цьому всі корисні властивості і вітаміни продукту повністю зберігаються.
  • Збереження температури. Ця властивість дозволяє тривалий час страві не остигати. Крім цього, глиняний посуд здатний довго зберігати прохолодну температуру. Наприклад, якщо налити компот у глечик, він залишатиметься тривалий час холодним.
  • Володіння лікувальними властивостями. Існує думка, що червона глина сприятливо впливає на кровоносну систему людини. Вона виводить усі токсини з організму. Вживаючи їжу з такого посуду, можна абсолютно спокійним за своє самопочуття.
  • Універсальність. Посуд із глини в Україні в наш час є чудовою знахідкою і для тих, хто любить створювати кулінарні шедеври та тих, хто не особливо схильний до приготування різних страв. У кого багато вільного часу, той може створювати шедеври, комбінуючи різні продукти у глиняному посуді. Ті, хто не любить готувати, може просто наповнити ємність із глини і поставити в духовку, де готуватиметься ароматне блюдо.
  • Оригінальний зовнішній вигляд. Розписний посуд виконує не тільки свої основні функції, а й служить чудовим доповненням будь-якого стилю кухні.
  • Легкість у догляді. Глиняний посуд швидко миється у звичайній воді. Не рекомендується використовувати миючі засоби.
  • Завдяки тому, що глиняний шар дуже товстий, їжа не пригорає.
  • Не виділяються жодних запахів. Це дуже добре відбивається на їжі. У ній ніколи не буде накипу.
  • Зносостійкість та ударостійкість. Глина червона має високий рівень стійкості до механічних пошкоджень і подряпин. Посуд, виготовлений із такого матеріалу, може прослужити десятки років.

Вибір посуду із червоної глини

Чудовий вибір для всіх господарок – посуд із глини. Київ — місто, де ви знайдете безліч посудних лавок і магазинів, де можна придбати оригінальні глиняні вироби. Кожен поціновувач смачної їжі зможе приготувати в такому посуді перші страви, ніжні салати, рагу та багато іншого. Їжа, приготовлена ​​в глиняному посуді, здаватиметься набагато смачнішою та ароматнішою.

На нашому сайті представлений широкий асортимент продукції із глини. Ви можете підібрати посуд різної форми та розміру. Український посуд із глини виготовляється виключно лише з натуральної та екологічно чистої сировини. Оригінальний посуд внесе гармонію до вашої оселі і зробить свято на будь-якому столі.